Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Na skróty

Masz firme?
Masz kredyt do 3 mln z?, bez zaświadczeń.
Sprawdź!

reklama

Forum Ubezpieczenia i emerytury

Re: PRAMERICA-praca i zarobki

Autor  |  ~lechitka [82.160.85.*]    2010-05-20 21:45
Witam, po pierwsze to moderator powinien skasować ostatnią wypowiedz z różnymi k..., nie będziemy się zniżać do tego poziomu. Po prostu kolejny frustrat, coś mu nie wyszło, i najlepiej obwinić innych.
Jeśli idzie o pracę, sam pracuje już dobrych kilka lat, to dziwię się wpisom pt. "że to własna działalność i to jest problem" - ludzie gdyby było inaczej bym zrezygnował, etat to smycz, jesteś o 8 wychodzisz o 16. A w działalności sam sobie jesteś panem, i to jest fantastyczne w tej pracy, sam sobie ustalasz plan dnia, i to ty jesteś rozliczanych z własnych wyników. Odpowiadasz za siebie, za własne wyniki. No i najważniejsze, moje dochody zależą ode mnie, ode mnie, ode mnie!!! a nie od kierownika, dyrektora itp itd, który mnie lubi lub nie.
Oczywiście znajdzie się grupa frustratów, którym się nie udało, którzy się będą rozpisywać jaka to pramerica "niedobra" jest. Pewnie, po prostu jajka mu wymiękły w 2 miesiącu, ale o tym nie wspomni, bo po co.
Co więcej Pramerica, to wciąż standard nieosiągalny, pod każdym względem (produkty, rekrutacja, wynagrodzenie itd.) dla innych firm ubezpieczeniowych. pozdro
« Poprzednia wiadomość   |   Następna wiadomość »
Sortowanie:     Pokaż treść wszystkich   « Najstarsza   Najnowsza »